Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

School vision:

Kaunas School of Domestic Services and Business is an attractive, constantly renewing educational institution with technological classes, preparing qualified specialists with wide professional competencies, able to integrate into European and world society capable of adapting to the constantly changing labour market, constantly learning.

School mission:

Carry out competency-based, coordinated labour market and country-based vocational training, continuous adult training, retraining and qualification development.

Provide basic, secondary education in line with the State Education Strategy.

Develop a fully-fledged, socially safe, competitive personality, responsibly and in a spirit of solidarity, building your own and the country's future.

School values and principles:

The school is based on the general principles of humanism, democracy and renewal.

 • Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla netvarko tokios informacijos rinkmenų.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje korupcijos apraiškos nėra toleruojamos. Iš kiekvieno šios švietimo įstaigos darbuotojo yra tikimasi, kad jis sąžiningai tarnaus visuomenės labui, tinkamai, sąžiningai ir skaidriai vykdys savo pareigas.

Kas yra korupcija?

Korupcija  (lot. corruptio – „gadinimas“, „papirkimas“)  - tai piktnaudžiavimas suteiktais įgaliojimais siekiant naudos sau pačiam, šeimos nariui ar bet kuriam kitam asmeniui. Korupcija - tai nėra naujas reiškinys, jos ištakos siejamos su valstybinės valdžios atsiradimu. Jau tada ji buvo suprantama kaip grėsmingas veiksnys, todėl buvo ieškota būdų, kaip ją kontroliuoti. Šiandien korupcija vis dar išlieka aktualia problema.

Dažniausiai pasitaikančios korupcijos formos: kyšininkavimas, papirkimas, prekyba poveikiu, piktnaudžiavimas, klastojimas, sukčiavimas, turto iššvaistymas, tarnybos pareigų neatlikimas, kiti teisės aktų pažeidimai.

Korupcijos sukeliama žala: Korupcija - tai plataus masto pavojingas reiškinys, darantis žalą visuomenei, jos gerovei bei vystymuisi. Dėl korupcijos yra neefektyviai naudojamos ir paskirstomos lėšos, todėl mažėja rinkos konkurencija ir šalies ūkio efektyvumas, blogėja paslaugų kokybė, didėja socialinė atskirtis bei socialinė įtampa, neteisingai atspindima tikrovė. Korupcinės veiklos žala gali būti vertinama ne tik pinigine išraiška, ji taip pat visuomenę žaloja ir moraliai, nes menkinamas pasitikėjimas valstybės institucijomis, jų tarnautojais, pažeidžiami sąžiningumo, teisingumo ir lygiateisiškumo principai.

Korupcijos prevencija teisės aktuose apibrėžiama kaip korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims, siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo. Kitaip tariant, tai veikla, susijusi su veiksmų ir sprendimų priėmimu bei priemonių kūrimu, kuriomis siekiama atskleisti ir šalinti korupcijos priežastis ir sąlygas.

Korupcijos prevencijos tikslas – siekti, kad švietimo įstaigos veikla būtų nešališka ir skaidri.

 

Informaciją apie pastebėtus korupcijos atvejus Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje galima pateikti:

 • tiesiogiai atvykus į mokyklą (V. Krėvės pr. 84, Kaunas) pateikti pranešimą raštu mokyklos sekretoriate;
 • atsiųsti pranešimą paštu (adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas);
 • elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
 • paskambinti telefonu (8 37) 31 05 19 (skambutis apmokestinamas pagal ryšio tiekėjų nustatytus tarifus);
 • paskambinti Specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu karštosios linijos telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (taip pat ir poilsio dienomis);
 • pranešti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., faksu (8 5) 266 3307 arba palikti pranešimą interneto svetainėje.
 • prekybos žmonėmis pagalbos linija

 

Priėmimo tvarka

 

1. Asmenys, pageidaujantys įgyti specialybės kvalifikaciją arba kompetenciją (-as), gali mokytis:

 • Asmeninėmis lėšomis;
 • Darbdavio lėšomis;
 • Užimtumo tarnybos lėšomis.

 

2. Pageidaujantieji mokytis pateikia dokumentus:

 • Asmens dokumentą (LR pasas ar tapatybės kortelė);
 • Išsilavinimo dokumentą (pagrindinio mokslo baigimo pažymėjimą, brandos atestatą);
 • Santuokos liudijimą ar kitą dokumentą, patvirtinantį pavardės, vardo keitimą (jei keitėsi);

 

3. Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo mokymų pradžia jau vasario mėnesį.

4. Užsiregistravusieji apie kursų pradžią informuojami telefonu.

5. Konsultuotis ir registruotis galite telefonu  (8 37) 310519 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Registruojantis el. paštu būtina nurodyti vardą, pavardę, išsilavinimą, pageidaujamos programos pavadinimą, asmeninį telefono numerį.

6. Informaciją apie Lietuvos užimtumo tarnybos paslaugas ir įgyvendinamas priemones, profesinį mokymą bei finansavimo galimybes galima rasti: https://uzt.lt//prof_mokymas/ 

7. Baigus formaliojo profesinio mokymo programą ir sėkmingai išlaikius asmens įgytų kompetencijų vertinimo egzaminą išduodamas profesinio mokymo diplomas.

 

Mokymo programos

 

kuiame.Lietuvos

AIKOS

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

modle1

Svetainėje lankosi 14 svečių ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob pameistryste