Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

 • KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

 • Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

 • Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

 • KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

 • Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje korupcijos apraiškos nėra toleruojamos. Iš kiekvieno šios švietimo įstaigos darbuotojo yra tikimasi, kad jis sąžiningai tarnaus visuomenės labui, tinkamai, sąžiningai ir skaidriai vykdys savo pareigas.

Kas yra korupcija?

Korupcija  (lot. corruptio – „gadinimas“, „papirkimas“)  - tai piktnaudžiavimas suteiktais įgaliojimais siekiant naudos sau pačiam, šeimos nariui ar bet kuriam kitam asmeniui. Korupcija - tai nėra naujas reiškinys, jos ištakos siejamos su valstybinės valdžios atsiradimu. Jau tada ji buvo suprantama kaip grėsmingas veiksnys, todėl buvo ieškota būdų, kaip ją kontroliuoti. Šiandien korupcija vis dar išlieka aktualia problema.

Dažniausiai pasitaikančios korupcijos formos: kyšininkavimas, papirkimas, prekyba poveikiu, piktnaudžiavimas, klastojimas, sukčiavimas, turto iššvaistymas, tarnybos pareigų neatlikimas, kiti teisės aktų pažeidimai.

Korupcijos sukeliama žala: Korupcija - tai plataus masto pavojingas reiškinys, darantis žalą visuomenei, jos gerovei bei vystymuisi. Dėl korupcijos yra neefektyviai naudojamos ir paskirstomos lėšos, todėl mažėja rinkos konkurencija ir šalies ūkio efektyvumas, blogėja paslaugų kokybė, didėja socialinė atskirtis bei socialinė įtampa, neteisingai atspindima tikrovė. Korupcinės veiklos žala gali būti vertinama ne tik pinigine išraiška, ji taip pat visuomenę žaloja ir moraliai, nes menkinamas pasitikėjimas valstybės institucijomis, jų tarnautojais, pažeidžiami sąžiningumo, teisingumo ir lygiateisiškumo principai.

Korupcijos prevencija teisės aktuose apibrėžiama kaip korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims, siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo. Kitaip tariant, tai veikla, susijusi su veiksmų ir sprendimų priėmimu bei priemonių kūrimu, kuriomis siekiama atskleisti ir šalinti korupcijos priežastis ir sąlygas.

Korupcijos prevencijos tikslas – siekti, kad švietimo įstaigos veikla būtų nešališka ir skaidri.

 

Informaciją apie pastebėtus korupcijos atvejus Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje galima pateikti:

 • tiesiogiai atvykus į mokyklą (V. Krėvės pr. 84, Kaunas) pateikti pranešimą raštu mokyklos sekretoriate;
 • atsiųsti pranešimą paštu (adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas);
 • elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
 • paskambinti telefonu (8 37) 31 05 19 (skambutis apmokestinamas pagal ryšio tiekėjų nustatytus tarifus);
 • paskambinti Specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu karštosios linijos telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (taip pat ir poilsio dienomis);
 • pranešti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., faksu (8 5) 266 3307 arba palikti pranešimą interneto svetainėje.
 • prekybos žmonėmis pagalbos linija

 

kuiame.Lietuvos

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

modle1

Svetainėje lankosi 17 svečių ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob pameistryste