• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

mepaEuropos Parlamento Informacinis biuras Lietuvoje įgyvendina tarptautinį projektą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kuriame trečius metus dalyvauja ir mūsų mokykla. Projekto tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi ES priimamais sprendimais ir kasdienėmis aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu.

Programoje „MEPA“ numatytos formaliojo ir neformaliojo ugdymo priemonės. Vykdant šio projekto programą, mokykloje vyks integruotos pamokos, bus organizuojami teminiai renginiai, supažindinantys su ES istorija ir dabartinėmis aktualijomis, su Europos Parlamento veikla. Mokykloje įsteigtas informacinis centras (socialinių mokslų kabinete Nr. 302). Šalia kabineto, trečiame aukšte parengtas informacinis stendas, skirtas Europos Parlamento veiklai pristatyti, bibliotekoje skirta lentyna ES informaciniams leidiniams, skirtiems mokiniams, jaunimui ir visiems besidomintiems ES aktualijomis.

Vyresniosios ambasadorės:
Geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė