Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

  • Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

  • Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

  • KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

  • Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20191105.02019 m. lapkričio 5 d. besimokantys sandėlininko - operatoriaus ir nekilnojamojo turto agento specialybės mokiniai ir jų mokytojai. inicijuojami NT profesijos mokytojo Sigito Sidaravičiaus, lankėsi Jonavoje įsikūrusioje įmonėje UAB „Talga”.

Ši įmonė - tai sėkmingai veikiantis logistikos terminalas. Generalinis direktorius Marius Giedraitis pristatė savo komandą, papasakojo apie UAB „Talga“ teikiamas paslaugas. Vadovas pabrėžė, kad siekia, jog viskas, kas susiję su kliento krovinio aptarnavimu, būtų vienose patikimose rankose, t.y., krovinių svėrimas, lipdukų spausdinimas (klijavimas, padėklų formavimas, rankinis ar automatinis padėklų tvirtinimas plėvele, perpakavimas į įvairias talpas). Visoms panašioms paslaugoms atlikti įmonė turi pakankamus žmogiškuosius išteklius, reikalingą automatinę techniką (svarstykles, paletavimo įrenginį, siuvimo mašiną ir pan.). Įmonėje lankėsi verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė - Stunžėnienė, profesijos mokytojai Sigitas Sidaravičius ir Taiga Vanagienė. Nekilnojamojo turto specialybės mokiniai įgijo žinių apie sandėlių nuomą ir nuomojamo ploto ypatumus, o būsimieji sandėlio darbuotojai praplėtė savo akiratį sandėlio darbo organizavimo srityje. Atvykusieji išklausė logistikos verslo organizavimo paskaitą, kuri buvo pratęsta įmonės sandėliuose - profesinėje aplinkoje. Prekių sandėliavimui įmonėje ,,Talga” naudojama universali „MECALUX“ stelažavimo sistema, leidžianti pasiekti bet kurį padėklą. Šiuo metu UAB „Talga“ yra įdiegusi sandėlio valdymo sistemą “Equinox VISION”. Pagal poreikį sistema yra sujungta su kliento buhalterine sistema, kuri leidžia itin efektyviai vykdyti prekių priėmimą ar atrinkimą, sekti prekių likučius, teikti ataskaitas.

Paskaitos dalyviai dėkingi įmonės vadovams, skyrusiems savo laiką, žinias, kompetentingai ir patraukliai pristatant kiekvienos dienos darbų grandinę.

Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė - Stunžėnienė

Nuotraukų galerija

kuiame.Lietuvos

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

modle1

Svetainėje lankosi 117 svečių ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob pameistryste