• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

201909182019 m. rugsėjo 18 d. M. Žilinsko galerijoje vyko integruota pamoka, kurią pirmo ir antro kurso auklių specialybės mokinėms vedė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D.Rimkevičienė ir profesijos vyresnioji mokytoja J.Savickienė.

Mokiniai žiūrėjo parodą „Atminties kodas.Tilmansų palikimas Kaune“. Mokytojos pasakojo apie istoriniu ir meniniu požiūriu reikšmingą interjerą, diktavusį madą XX a. pradžios Kauno aukštuomenei, atspindėjusį tarpukario verslininko Kurto Tilmanso šeimos išprusimą, meninius interesus, dvasinius poreikius. Mokiniams didelį įspūdį paliko parodoje eksponuojami baldai, paveikslai, indai, šviestuvai.Mokytoja D.Rimkevičienė akcentavo, kad tarpukario Lietuvos raida labai svarbi, nes ji itin reikšmingas etapas, suformavęs iki šių dienų egzistuojančią interjero sampratą, tai praeities paveldas, kuris mokinius motyvuoja domėtis meno, kultūros istorija, ugdo meninį skonį ir fantaziją, formuoja vieningo stiliaus suvokimą. Mokytoja J.Savickienė su mokiniais aptarė interjero raidos aspektus, atkreipė mokinių dėmesį į interjero detales, kurios aktualios ir šių dienų žmogui. Mokiniai gavo praktines užduotis, kurias atliks reflektuodami.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė