• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20190530.02019 metų gegužės 30 dieną Dainavos bendruomenės kvietimu dalyvauta tradiciniame renginyje „Sveika, Vasara“, kuri vyko Dainavos parke.

Kiekvieną šventę mūsų mokyklos atstovai nustebina žiūrovus išradingomis, žaismingomis, išskirtinėmis kolekcijomis. Šiais metais puikavomės Žydrūnės Jakubauskaitės sukurta kolekcija „Pelėdos“. Profesijos mokytojos Virginija Stankevičienė didžiuojasi SKT-8 grupės mokinės Žydrūnės kūrybiškumu, darbštumu bei begaliniu noru tobulėti.

Dainavos seniūnijos specialusis prizas buvo įteiktas kolekciją „Pelėdos“ demonstravusioms kelionių agento ir aulių specialybės mokinėms. Saldžių, gaivių ir įsimintinų prizų užteko ir auklėtojos Laimos Mazilevskienės auklėtiniams ir ištvermingajai palaikymo komandai.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės atmosferos kūrimo ir nuotaikingo kolekcijos pateikimo.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė