• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20181204.00Gruodžio 4 d. mūsų mokyklos auklių specialybės mokinės apsilankė Kauno mokykloje – darželyje „Rūtelė“.

Merginos, vadovaujamos profesijos mokytojos metodininkės R.Mušinskienės ir muzikos bei meninio ugdymo mokytojos ekspertės D. Rimkevičienės, paruošė edukacinę programą - rytmetį „Kalėdų belaukiant“. Mažieji įdėmiai klausėsi pasakojimo apie Adventą, drauge su būsimomis auklėmis minė mįsles, būrėsi kalėdiniais burtais, dainavo, šoko ir žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Programos pabaigoje visus labai nudžiugino mokinių pagamintos malonios dovanėlės. Tikime, kad puoselėjant tautos žodinį, muzikinį palikimą, skatinant pažinti ir gerbti kultūros tradicijas, mažieji „Rūtelės“ auklėtiniai užaugs dorais ir garbingais Lietuvos piliečiais.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė Dalia Rimkevičienė