• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20181019.0002018 m. spalio 19 d. I kurso auklės specialybės mokinės kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danute Šalčiuviene lankėsi Vandos ir Balio Sruogų name- muziejuje.

Muziejaus gidė Vaida Bareišaitė mokines pakvietė į edukaciją „Per gyvenimą į kūrybą ir atvirkščiai“, kurios metu merginos susipažino su Balio Sruogos biografijos fragmentais, sietinais su poetine kūryba. Taip pat edukacijos dalyvės turėjo galimybę pamatyti autentiškus eksponatus, susijusius su Štuthofo koncentracijos stovyklos realijomis, susipažino su B. Sruogos patekimo į lagerį aplinkybėmis, memuarų knygos „Dievų miškas“ parašymo bei leidybos situacija.

Šios edukacinės programos tikslas – aktualizuoti B. Sruogos poetinės kūrybos kelią, savitus kūrybos bruožus, svarbą lietuvių literatūros kontekste. Nuoširdus, įtraukiantis, be galo įdomus muziejaus gidės Vaidos pasakojimas, betarpiškas bendravimas ir puodelis karštos arbatos maloniai nuteikė ir sušildė edukacijos dalyves žvarboką rudens dieną.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danutė Šalčiuvienė