• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20181009.02018 m. spalio 9 d. I-o kurso kelionių agento specialybės mokiniams netradicinę pamoką organizavo profesijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė. Mokiniai iš anksto buvo pasiruošę vesti ekskursiją „Panemunės pilys“.

Jos metu mokiniai aplankė Raudondvario dvarą, daug įdomių faktų sužinojo apie dosnius mecenatus grafus Tiškevičius. Apie Raudondvaryje gimusį Juozą Naujalį, kompozitorių, choro dirigentą, vargonininką pasakojo Karolina Pilitauskaitė. Įdomiai apie Nemuno pakrantėje stūksančias Raudonės ir Panemunės pilis papasakojo Kamilė Gudmanaitė, Skaistė Galkutė ir SamantaPikalauskaitė. Kulautuvą, vieną iš gražiausių Panemunės miestelių, kurį nuo žvarbių šiaurės vėjų saugo vešlus pušynas, kiekvieną raminantis pušų ošimu, pristatė Gediminas Bulauka, o mažąjį Kauno užsienį – Vilkiją kvietė aplankyti Gintas Laužadis. Nuostabių gamtos vaizdų ir panoramų ištroškę žmonės čia tikrai atras ne vieną vietą, kur galės pasigrožėti ir akis paganyti. Ema Kavaliauskaitė, apibūdindama šalia Seredžiaus miestelio didingai iškilusį piliakalnį, vadinamą Palemono kalnu, priminė turtingą Lietuvos istorijos praeitį.

Mokiniai pajuto, jog šis kraštas garsus ir žila istorija, ir unikalia gamta, ir kultūriniu paveldu.

Ilona Urbonienė, geografijos mokytoja ekspertė