• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20180907.02018 m. rugsėjo 7 d. mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę pamatyti naktinį zoologijos sodo gyvenimą bei išgirsti įdomių istorijų apie tai, ką naktį veikia sodo gyventojai.

Padėti bendruomenei organizuoti renginį ryžosi I gimnazijos klasės mokinė Gustė Guobytė, būsimos auklės Nidem Palinauskaitė, Viktorija Astašenkova, Neringa Liaudenskaitė, NT-8 gr. mokinė Lina Plechanova ir KA-8 gr. mokinė Inga Plechanova. Vedliai ir gyvūnų prižiūrėtojai papasakojo daug įdomybių apie naktinį sodo gyvenimą. Zoologijos sodas naktį visai kitoks: būtent naktį dauguma gyvūnų rūšių pradeda aktyviai leisti laiką. Renginys “ZOO naktis” suteikė nepamirštamų pojūčių tiek dideliems, tiek mažiems lankytojams bei savanoriams, padėjusiems organizuoti ekskursijas. Zoologijos sodo administracija, mokyklos socialinė pedagogė dėkoja mokiniams savanoriams, atradusiems laiko padėti organizatoriams net naktinių renginių metu.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė