• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20190321.02019 m. kovo 21 d. sukirpėjo - konstruktoriaus gr. mokinės lankėsi UAB „Vivat modus“, kuri įsikūrusi Gaižiūnų g.5. Ši įmonė yra ištobulinusi konstravimo, paruošimo gamybai bei automatinio sukirpimo procesus.

Įminės darbuotojas papasakojo apie sukirpimo ir klojimo stakles, parodė kaip dirbti su konstravimo programa „Cad comtense“, pademonstravo, kaip veikia skaitmenuoklis, braižytuvas, kaip automatiniu būdu dauginami lekalai ir formuojamos išklotinės. UAB savininkė Gražina Čekanavičienė pasidalino daugiamete patirtimi dirbant kompiuterine „Cad comtense“ programa, kuri paspartina darbą, taupo laiką ir medžiagas, atsakė į mokinėms rūpimus klausimus, paragino mokytis automatizuotų drabužių konstravimo programų, nes siuvėjams-konstruktoriams darbo visada atsiras.

Eliutė Briedytė Žukovskienė, vyresnioji profesijos mokytoja

Renginių nėra