• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20170905.02017 m. rugsėjo 5 dieną mokyklos I ir II gimnazijos klasių mokiniams vyko netradicinės pamokos. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos klases pakeitėme rudenėjančia gamta. Socialinę-pilietinę veiklą suderinome su maloniais įspūdžiais Lietuvos Zoologijos sode.

Talka pas socialinius partnerius jau tapo tradicija. „Apsiginklavę“ šluotomis, grėbliais, karučiais stojome į mūšį su krentančiais įvairiaspalviais lapais. Sugrėbus šūsnis lapų, iškovojome teisę visą dieną praleisti besigrožint nenuspėjamais gyvūnais. Nenuoramos beždžionės „pakrikštijo“ gimnazistus, ruonis Kajus grakščiai plaukiodamas stebėjo smalsius mokinius, o netikra karvė DeLava visą laiką nenuleido nuo talkininkų akių.

Socialinė pedagogė Nijolė Eglė Ganusauskienė

Renginių nėra