Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

20170228.02017 m. vasario 28 d. mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo tradicinėje Užgavėnių šventėje, kuri šiemet persikėlė į didelį profesinių mokyklų stadioną. Užgavėnės - gamtos žadinimo diena. Dainavos rajono darželių auklėtiniai, mokyklų jaunimas, progimnazijų mokiniai ir dar daug bendruomenės narių susirinko pažiūrėti, kaip storulis Lašininis ir išdžiūvėlis Kanapinis, žiema ir pavasaris, eina imtynių ir kuris kurį nugalės.

Kad būtų geri metai, sočiai prisivalgėme skanių blynų, prisišokome ir prisidainavome, tuo pasirūpino renginio organizatoriai – Kauno bendruomenės centro „Dainava“ kolektyvas. Jiems talkinome ir mes. Sukūrėme ir aprengėme įspūdingą Morę , prigaminome nuostabių kaukių, žaismingų ženklelių, prikepėme daugybę mielinių blynų. Visaip gąsdinome žiemą: triukšmingai šokome, trypėme grojant kapelom, linksminomės ir didžiavomės savos gamybos tradicinėmis kaukėmis.

Paskutinį kartą gausiai ir riebiai pavalgėme, išvarėme žiemą ir paskatinome greičiau ateiti pavasarį. Prisirinkome PADĖKŲ už surengtą sėkmingą žiemos išvarymą ir pavasario prišaukimą, (vieno iš jų už Tradiciškiausią kaukę), prisivalgėme Lietuvos Respublikos Seimo nario, renginio globėjo gerb. Lauro Stacevičiaus dovanotų saldainių ir ramiai galime laukti Šv. Velykų !!!

 

Nijolė Ganusauskienė, socialinė pedagogė

kuiame.Lietuvos

Artimiausi įvykiai

Renginių nėra

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 45 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob