Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

  • Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

  • Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

  • KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

  • Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

201811282018 m. lapkričio 28 d. praūžė respublikinė „Polkos ir pyrago“ vakaronė Šiaulių profesinio rengimo centre. Džiaugiamės, kad draugai pakvietė mūsų mokyklos komandą prisijungti prie prasmingos ir turiningos vakaronės, kuri kasmet vyksta vis kita tema.

Šiemet buvo „Viduramžių riteriai ir kovos“. Vakaronei mūsų mokyklos komandą paruošė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė. Prie komandos įvaizdžio paplušėjo siuvimo specialybės vyresniosios mokytojos G. Petravičienė ir N. Suslavičiūtė, pyragą su auklių specialybės mokinėmis iškepė technologijų mokytoja A. Zinevičienė, o stalą dekoravo floristikos vyresnioji mokytoja G. Lieguvienė. Vyko karališkas turnyras - kova dėl karūnos, kuriame taip pat dalyvavo Tauragės Lauksargių, Telšių mokyklų, ir žinoma, Šiaulių profesinio mokymo centro buitinių, prekybos ir verslo, mechanikos, statybos bei technologijų skyrių komandos. Visi turėjo galimybę patirti viduramžių kovos dvasią - pasinerti į drąsių riterių bei damų epochą, išmokti rūmų šokių, žaidimų. Atvykę Vilniaus klubo „Antikos karys“ riteriai rodė miklumą žongliruodami kardais, demonstravo jėgą ir ištvermę inscenizuotose turnyruose. Šiais metais mūsų komandai atstovavo auklių specialybės mokinės A. Paplauskaitė, O. Peseckytę, G. Selevaitė, P. Stašaitytė. Tikime, kad šios šventės įspūdžiai ilgai neišblės iš atminties, juolab, kad iškovojome pagrindinį prizą – Karaliaus karūną.

 

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė

 

Nuotraukų galerija

kuiame.Lietuvos

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

modle1

Svetainėje lankosi 109 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob pameistryste