Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Svarbiausi dalykai akimis nematomi, o didžiausi stebuklai telpa delne

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

  • Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

201811282018 m. lapkričio 28 d. praūžė respublikinė „Polkos ir pyrago“ vakaronė Šiaulių profesinio rengimo centre. Džiaugiamės, kad draugai pakvietė mūsų mokyklos komandą prisijungti prie prasmingos ir turiningos vakaronės, kuri kasmet vyksta vis kita tema.

Šiemet buvo „Viduramžių riteriai ir kovos“. Vakaronei mūsų mokyklos komandą paruošė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė. Prie komandos įvaizdžio paplušėjo siuvimo specialybės vyresniosios mokytojos G. Petravičienė ir N. Suslavičiūtė, pyragą su auklių specialybės mokinėmis iškepė technologijų mokytoja A. Zinevičienė, o stalą dekoravo floristikos vyresnioji mokytoja G. Lieguvienė. Vyko karališkas turnyras - kova dėl karūnos, kuriame taip pat dalyvavo Tauragės Lauksargių, Telšių mokyklų, ir žinoma, Šiaulių profesinio mokymo centro buitinių, prekybos ir verslo, mechanikos, statybos bei technologijų skyrių komandos. Visi turėjo galimybę patirti viduramžių kovos dvasią - pasinerti į drąsių riterių bei damų epochą, išmokti rūmų šokių, žaidimų. Atvykę Vilniaus klubo „Antikos karys“ riteriai rodė miklumą žongliruodami kardais, demonstravo jėgą ir ištvermę inscenizuotose turnyruose. Šiais metais mūsų komandai atstovavo auklių specialybės mokinės A. Paplauskaitė, O. Peseckytę, G. Selevaitė, P. Stašaitytė. Tikime, kad šios šventės įspūdžiai ilgai neišblės iš atminties, juolab, kad iškovojome pagrindinį prizą – Karaliaus karūną.

 

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė

 

Nuotraukų galerija

kuiame.Lietuvos

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

modle1

Svetainėje lankosi 129 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob pameistryste