Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

20170504.0002017 m. gegužės 3 ir 4 dienomis Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko tarptautinis siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus, dailiųjų tekstilės gaminių gamintojo profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2017“.

Konkurse dalyvavusios mūsų mokyklos siuvimo specialybės mokinės A.Matonienė ir D. Puzarienė stebėjo konkurso atidarymo programą,dalyvavo ekskursijoje po Klaipėdos senamiestį ir valstybinį jūrų uostą. Mokines šiam renginiui ruošusios vyresniosios profesijos mokytojos V. Stankevičienė ir G. Petravičienė dalyvavo seminaruose „Mados produkto kompiuterizuotas projektavimas“, „2017- 2018 metų mados tendencijų apžvalga“ ir apskrito stalo diskusijoje „Siuvėjo modulinės mokymo programos išbandymo patirtis“. Svarbiausia konkurso dalis- mokinių žinių ir įgūdžių patikrinimas.Mūsų mokyklos mokines ir mokytojas šiemet lydėjo didelė sėkmė: A. Matonienė tapo siuvėjo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja V.Stankevičienė), D.Puzarienė tapo sukirpėjo – konstruktoriaus konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja G.Petravičienė). Ir mokinės, ir mokytojos labai džiaugiasi geru žinių, kūrybiškumo įvertinimu ir tiki, kad tai ne vienadienė sėkmė, o ilgo, kruopštaus mokymosi ir darbo rezultatas. A. Matonienės teigimu, konkursas Klaipėdoje - tai dar vienas pasiekimas ir smagus nuotykis. D. Puzarienė mano, kad pasiekti tikslo padėjo ne tik geros profesinės žinios, bet ir mokytojų tikėjimas savo mokinėmis. Pritariame šio puikaus konkurso rengėjams. kad gyvenimas - tarsi banguojanti jūra. Smagu, kai jos bangos iškelia į sėkmės viršūnę.

Vyresnioji profesijos mokytoja G. Petravičienė ir vyresnioji profesijos mokytoja V. Stankevičienė

 

kuiame.Lietuvos

Artimiausi įvykiai

Renginių nėra

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 86 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob