Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

20170504.002017 m. gegužės 1 - 7 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose dvyliktus metus iš eilės vyksta Dizaino savaitė. Tradiciškai joje dalyvauja ir Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos mokiniai, pristatydami naujausias savo kolekcijas ir darbus smalsiai festivalio auditorijai.

KTU patalpose, Laisvės al. 55 (virš Pieno baro) II aukšte 204 kab., pristatomos ,,Deivių“ ir ,,Bitės skrydžio“ kolekcijos.

Deivė šioje kolekcijoje – tai ne vakarėlio pažiba, ne vilioklė ar verslininkė. Deivė – kaip žemėje gyvenanti, išskirtinėmis kūno formomis ir galiomis pasižyminti persona. Lietuvos kontekste kurtai kolekcijai deivės simboliui pabrėžti buvo pasirinktas tautinio kostiumo motyvas- modeliuose naudojami tautiniai raštai, žalčio, upės tėkmės simboliai. Visi modeliai akį traukia karūnomis – dieviškumo, o kartu ir tautiškumo simboliu. Visi modeliai kurti panaudojant prabangius itališkus gobelenus.

,,Bitės skrydis“ - tai vabzdžio sparnų judėjimo vizija, simbolizuojanti kitimą ir vyksmą, kuri tarsi hipnotizuoja, užburia. Proporcijų keitimas, vizualizacijos techniniai sprendimai – ieškojimas gamtos ir technologijų sąsajų. Mistinis vabzdžio ir pievos ryšys kviečia žaisti medžiagomis, dydžiais, judėjimu, pasinerti į svajonių pasaulį.

Vilniaus g. 52 grožio salone ,,Santaka” dėmesį patraukia floristų puošta vitrina ,,Vilties šviesa“. Floristiniais darbais mokiniai dovanoja ramią, šviesią akimirką kaip atsvarą triukšmui ir nuolatiniam skubėjimui ir šypseną dar vienam sutiktam pavasariui. Esame tiek, kiek suspėjame pajausti save laiko tėkmėje.

Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė

 

kuiame.Lietuvos

Artimiausi įvykiai

Renginių nėra

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 55 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob