Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

20170427.02017 m. balandžio 27 d. vyresniosios siuvimo mokytojos V. Stankevičienės mokinės dalyvavo Šiaulių profesinio mokymo centro Buitinių paslaugų skyriaus didžiojoje salėje vykusiame tarptautiniame jaunųjų dizainerių konkurse – festivalyje „Savas stilius 2017“.

Tai tradicinė, jau 25 – ąjį pavasarį organizuojama grožio ir mados šventė, kurioje demonstruojamos įvairių Lietuvos mokyklų ir neformalaus ugdymo centrų mokinių sukurtos rūbų kolekcijos.

Šių metų renginio organizatoriai kėlė daug tikslų – skatinti mokinių kūrybiškumą ir domėjimąsi kultūra, atspindėti mados naujoves, nustebinti renginio dalyvius panaudojant netikėčiausias medžiagas. Mūsų mokyklai atstovavo SKT – 6 grupės mokinė Rasa Uselytė – Jurkonė, sukūrusi rūbų kolekciją „Deivės“. Kaip teigia pati autorė, visus modelius ji kūrė naudodama prabangų itališką gobeleną, spalvotą odą, nes siekė sustiprinti įspūdį, pabrėžti deivės esybę – ji dėvi tai, ko nedėvi mirtingieji. Svarbūs kolekcijos akcentai – tautiniai raštai, žalčio ir upės simboliai, tradicinio tautinio sijono motyvas, galvos apdangalai, būdingi lietuvės tautiniam kostiumui, masyvaus gintaro vėrinio imitacija. Kolekcijos kūrėjos ir jos mokytojos pastangos neliko nepastebėtos – kolekcija gerai įvertinta ir pelnė „Tautiškiausios kolekcijos“ nominaciją.

Būti kompetentingos vertinimo komisijos nare buvo pakviesta mūsų mokyklos muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė, turinti didelę dalyvavimo tokiuose renginiuose patirtį. „Savas stilius 2017“ – puikus, įsimintinas, daug smagių akimirkų ir mokiniams, ir mokytojams dovanojęs renginys, įrodantis, kad siuvėjo profesija – aktuali, reikalinga , reikalaujanti didelio kūrybiškumo bei profesionalumo.

Profesijos mokytoja Virginija Stankevičienė

kuiame.Lietuvos

Artimiausi įvykiai

Renginių nėra

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 84 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob