• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20180309.0Į 2018 m. kovo 9 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijos surengtą profesinio informavimo renginį „Pasirink profesiją“ vyko mūsų mokyklos mokytojos.

Kauno profesinių mokyklų ir mokymo centrų atstovai dalyvavo renginio atidaryme, o vėliau mokiniams ir jų mokytojams pristatė savo mokymo programas. Mūsų mokyklos siūlomas auklės, siuvėjo, floristo, pardavimų konsultanto programas apibūdino ir plačiau apie mokyklos mokinių ir mokytojų veiklą bei laimėjimus papasakojo muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė. Apie bendrojo lavinimo galimybes su smalsiais ir draugiškais 7 - okais ir 9 - okais kalbėjosi lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė. Tikime, kad draugiškas, informatyvus pokalbis padės susitikime dalyvavusiems mokiniams lengviau apsispręsti, kur mokytis ateityje.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė,

muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė