• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20170316.02017 m. kovo 17 d. pirmo kurso mokinės, būsimos draudimo konsultantės Sigutė Žuromskienė ir Kornelija Matušauskaitė Kauno Palemono gimnazijoje pristatė mūsų mokykloje ruošiamas specialybes. Susitikime dalyvavo dešimtų klasių mokiniai bei mokytojai. Pristatant smulkiojo verslo paslaugų teikėjo specialybę, gimnazistams teko išspręsti verslumo testą.

Mokiniai, sužinoję, jog jų atsakymai teisingi, neslėpė savo džiaugsmo. Mokinams rūpėjo specialybės, stipendijų dydis, galimybė toliau mokytis kolegijose ar universitetuose. Mums buvo labai malonu, jog mokyklos pristatymo skaidrėse mokytojai pažino jų gimnaziją baigusią mokinę Moniką. Įgijusi vizualinės reklamos gamintojo specialybę, šiuo metu ji stažuojasi užsienyje.

Susitikimo pabaigoje socialinė pedagogė pakvietė mokytis mūsų mokykloje, dalyvauti neformaliame ugdyme bei tarptautiniuose projektuose.

Socialinė pedagogė Nijolė Eglė Ganusauskienė

Renginių nėra