Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

20170224.02017 m. vasario 24 d. mokyklos atstovai dalyvavo renginyje ,,Pasirink profesiją“, kuris vyko Kauno Žaliakalnio progimnazijoje.

Kiekvienas jaunas žmogus svarsto ir kuria ateities planus, ieškodamas tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Jam ir skirtas mokymosi, žinių ir karjeros planavimo Kauno miesto profesinio informavimo renginys ,,Pasirink profesiją“, kuris vyko vasario 24 dieną Kauno Žaliakalnio progimnazijoje. Šio renginio tikslas supažindinti Kauno miesto progimnazijų ir pagrindinių mokyklų, mokyklų-daugiafunkcių centrų 7-10 klasių mokinius su mokymosi galimybėmis Kauno profesinėse mokyklose.

Susipažinti su profesinio mokymo programomis atvyko mokiniai su mokytojais iš Dainavos, Kazio Griniaus, Vinco Kudirkos, Petrašiūnų, KTU Vaižganto ir VDU „Atžalyno“ progimnazijų, Milikonių ir Pilėnų pagrindinių mokyklų, Aleksandro Stulginskio, Jono Žemaičio-Vytauto ir Šančių mokyklų-daugiafunkcių centrų, Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje ruošiamas specialybes, mokyklos veiklą ir karjeros galimybes pristatė profesijos mokytojos D. Kaminskienė ir D. Rimkevičienė. Savo įspūdžiais apie mokymąsi mokykloje pasidalino 10 klasės mokinė Viktorija Ribikauskaitė. Džiugu, kad besidominčių ir norinčių sužinoti daugiau apie mokyklą buvo tiek daug.

Į Kauno miesto profesinio informavimo renginį ,,Pasirink profesiją“ atvyko Kauno miesto Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Alvyda Panfilaitė, kuri pasidžiaugė profesinių mokyklų ir bendrojo ugdymo mokyklų bendradarbiavimu ir palinkėjo toliau tęsti bei plėtoti prasmingą veiklą.

 

Profesijos mokytoja ekspertė (muzika ir meninis ugdymas) Dalia Rimkevičienė

kuiame.Lietuvos

Artimiausi įvykiai

Renginių nėra

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 79 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob