• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20161215.002016 metų lapkričio 15 dieną Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje Aukštadvario gimnazijos mokiniams buvo pravesta edukacinė pamoka ,,Kalėdiniai vainikai“. Pamoką vedė floristikos vyr. profesijos mokytoja Daiva Kaminskienė.

Mokiniai turėjo unikalią galimybę išgirsti praktinių patarimų, kaip pasigaminti Kalėdinį vainiką, kokias medžiagas naudoti. Florisčių teigimu ,,vainikas – tai apskritimas, simbolizuojantis mūsų gyvenimo begalinį ratą: nėra pradžios, nėra ir galo- tai amžinybės simbolika. Vainiko puošyboje gali atsispindėti visi įspūdžiai ir malonūs prisiminimai, ką mes patyrėme per praėjusius metus. Viską galima sudėti į unikalų ir vienintelį Kalėdinį vainiką.“

Pasitelkę kūrybinę fantaziją mokiniai iš natūralių medžiagų pasigamino bei savo rankų ir širdies šiluma sušildė Kalėdinius vainikus, kurie suteiks jų namams jaukumo ir šventinės nuotaikos.

Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė

.