• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20190411.0Balandžio 11 d. mokykloje vyko seminaras „Švenčių kaleidoskopas. Etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas. Velykos.“

Seminarą – praktikumą pravedė mokyklos muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė Dalia Rimkevičienė, floristikos ir siuvimo vyresnioji profesijos mokytoja Giedrė Lieguvienė ir mokytoja, tradicinių amatų meistrė Sigita Grigaliūnienė.

Teorinėje seminaro dalyje kalbėta apie tautos istoriją, kultūros paveldą, dvasinį palikimą, vertybes, kurias  stengiamasi grąžinti į gyvenimą, skatinti jaunus žmones prisiminti, puoselėti ne tik  tautos paveldą, bet ir didžiuotis savo identitetu. Dalyviai klausėsi muzikinio folkloro, dainavo Velykų balades ir „lalinkas“. Praktinėje seminaro dalyje prisiliesta prie liaudies kūrybos, kurioje atsiskleidžia pamatiniai, egzistenciniai bendruomenės lūkesčiai, savižina, savimonė, tapatybės aspektai. Dalyviai pasigamino floristinį paukštelį bei simboliniais raštais vašku margino kiaušinius.

Renginių nėra