• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20190215.02019 m. vasario 15 d. 9 val. mokyklos salėje vyko pilietiškumo pamoka ,,Mano Lietuva", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja D. Rimkevičienė, šio renginio sumanytoja, pasveikino mokinius ir mokytojus su švente V. Reimerio eilėraščio „Mano Tėvynė“ žodžiais: „Kur kasvakar auksu lietą saulė guolį kloja / aš žinau prie namo liepą – tai šalis gimtoji <...>“. I – IV gimnazijos klasės, I – II kurso įvairių specialybių mokiniai ir mokytojai tapo komandomis „Kapitonas Morganas“, „Dešimt balų“, „Patriotai“, „DU“, „Devyni – jėga!“, „Keturi milijonai“ ir atliko įvairias istorijos, literatūros, kalbos, dialektologijos, muzikos užduotis, priminusias labai svarbius kiekvienam Lietuvą mylinčiam žmogui faktus: Lietuvos valstybės įkūrimo datą, pirmąją Lietuvos sostinę, Nepriklausomybės akto pirmąją publikaciją, pirmąją lietuvišką knygą, J. Zikaro paminklą knygnešiui, Lietuvos regionus, liaudies meno šedevrus, nacionalinius Lietuvos simbolius ir kt. Prisiminti tai, kas svarbu, padėjo dokumentinis filmas apie Lietuvos valstybės kūrimąsi, įvairiomis tarmėmisdainuojamosvaikų dainos, G. Paškevičiaus, E. Masytės ir V. Povilionienės  atliekamos dainos. Viso renginio metu komandų rezultatus vertino žiuri, nugalėtojai buvo apdovanoti Vasario 16 - tajai atminti skirtomis dovanomis. Džiugu, kad pilietiškumo pamokoje mokiniai ir mokytojai dalyvavo aktyviai ir sėkmingai atliko tikrai nelengvas užduotis padėjusias prisiminti, kodėl kiekvienam Lietuva yra „Mano Lietuva“.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jūratė Balnienė