• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20181213.02018 m. gruodžio 10 - 13 dienomis mokykloje vyko renginiai, skirti paminėti Tarptautinę Žmogaus teisių dieną.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokose mokiniams buvo primintos pagrindinės žmogaus teisės, įrašytos LR Konstitucijoje ir kituose tarptautiniuose dokumentuose. Gruodžio mėn. 10 dieną gimnazijos klasių mokiniai piešė plakatus, kuriais parodė jiems svarbiausias teises.Gruodžio 13 d. į mokyklos biblioteką rinkosi gimnazijos klasių mokiniai. Su Žmogaus teisių istorija juos supažindino istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė, skaidres pristatė mokinys Martynas Laurinaitis. Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Žaneta Štrimaitienė Žmogaus teises priminė anglų kalba. Skaidres pristatė mokinės Ieva Vilkauskaitė ir Paulina Stašaitytė. Mokiniai, pasiskirstę grupelėmis, atliko praktines užduotis, nagrinėjo situacijas, atsakė į klausimus. Savaitės užsiėmimai mokinius paskatino domėtis dokumentais ir įstatymais, reglamentuojančiais ir ginančiais pažeistas žmogaus teises.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė