• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20181210.02018 m. gruodžio 10 d. mokykloje buvo filmuojama TV-3 laida „Tavo supergalia“. Laidos vedėjas Vitalijus Cololo domėjosi kelionių agento specialybe – filmavo kelionių geografijos pamoką „Kalėdinės ekskursijos po Lietuvą“.

Mokiniai pristatė maršrutus, diskutavo apie lankytinų objektų ir edukacinių programų įvairovę, tinkamą pasirinkimą. Kelionių agento specialybės besimokančios Karolina ir Skaistė atsakė į klausimą, kodėl pasirinko šią specialybę. Geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė pasakojo apie mokymo programas, kelionių agentui būtinas savybes.

Kelionių agentūroje „Travel Oasis“ mokiniai specialybės žinias taikė praktikoje – konsultavo klientus, aiškino apie jų pasirinktos kelionės ypatumus. Mūsų mokyklos mokiniai ir pedagogai labai laukia TV-3 laidos „Tavo supergalia“ ir tiki, kad žiūrovai sužinos įdomių ir naudingų faktų apie kelionių agento specialybę.

Profesijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė