• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

2018.mepaEuropos Parlamento Informacinis biuras Lietuvoje įgyvendina tarptautinį projektą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kuriame antrus mokslo metus, dalyvauja ir mūsų mokykla.

Projekto tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos priimamais sprendimais ir kasdienėmis aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu.

Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos formaliojo ir neformaliojo ugdymo priemonės. Vykdant šią programą, mokykloje vyks integruotos pamokos, bus organizuojami teminiai renginiai supažindinantys su ES istorija ir dabartimi, taip pat su Europos Parlamento veikla. Mokykloje įsteigtas informacinis centras ( Socialinių mokslų kab. nr. 302 ). Šalia kabineto, trečiame aukšte parengtas informacinis stendas skirtas 2019 m. Europos Parlamento rinkimams.

Vyresniosios ambasadorės:     Vyresnioji profesijos mokytoja Skaidrė Jurkonytė, Vyresnioji profesijos mokytoja Rugilė Paulauskaitė – Pranaitė

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė