• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20181116.02018 m. lapkričio 16 dieną mokykloje vyko renginys „Raktas tolerancijos dienai”.

Visą savaitę iki tolerancijos dienos dailės mokytoja Eliutė Briedytė – Žukovskienė su mokiniais iš popieriaus karpė raktus, kalbėjosi apie toleranciją. Visas mintis apie tai mokiniai surašė ant raktų.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė ir auklių grupės mokinė Gabrielė Selevaitė sugalvojo kaip vaizdžiai ir išraiškingai pademonstruoti tai, jog galime pasitikėti savimi bei būti tolerantiški kitokiems.

Psichologė Dalia Vasiliauskienė toleranciją susiejo su saviverte. Su mokiniais aiškintasi, kokią savivertę turintys žmonės yra labiau netolerantiški. Mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas apie žemą ar aukštą savivertę, jų išraišką žmonių elgesy ir buvo pakviesti ieškoti rakto, galinčio “atrakinti” mūsų pagarbą, gerumą, atjautą, nuoširdumą. Na, o pažiūrėję filmuką “Poilus” mokiniai buvo pakviesti pamąstyti apie tai, dėl ko mes vienaip ar kitaip elgiamės.

Psichologė Dalia Vasiliauskienė