• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20180614.02018 m. birželio 14 dieną mokiniai dalyvavo kasmetinėje sporto šventėje. Šiais metais sporto šventė sutapo su civilinės saugos paskaita. Renginys prasidėjo patarimais, galinčiais išsaugoti gyvybę nelaimių metu.

Daugiausia informacijos buvo pateikta apie saugų elgesį vandenyje, pagrindines skendimų priežastis, elgesį audros metu, žaibuojant. Žinias apie saugų elgesį vandenyje įtvirtinome viktorina. Teisingai atsakę į klausimus mokiniai buvo apdovanoti naudingais prizais -kuprinėmis.

Kaip ir kiekvienais metais gimnazijos skyriaus mokiniai į sporto šventę atvyko su pakilia nuotaika. Vasaros lietus sutrukdė sportuoti gamtoje, tačiau sporto salėje veiklos netrūko. Pasiskirstę komandomis žaidėme krepšinį, mėtėme baudas, dalyvavome šaškių turnyre, kovojome badmintono, stalo teniso varžybose. Ne tik geriausieji, bet ir visi dalyvavusieji mokiniai namo parsinešė apdovanojimus ir prizus.

Lietuvai minint Gedulo ir vilties dieną, likus minutei iki vidudienio visi buvo kviesti prisijungti prie pilietinės akcijos – Tylos minutės – okupacijos aukoms atminti.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė.