• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20180607.02018 m. birželio 7 dieną mokykloje vyko integruota buhalterinės apskaitos – firmos įvaizdžio ir reklamos, verslumo, ugdymo karjerai pamoka PK-7 grupės mokiniams. Pamoką vedė reklamos ir kompiuterinės grafikos profesijos mokytoja metodininkė Lina Kaubrienė-Stunžėnienė ir buhalterinės apskaitos profesijos mokytoja Rūta Rutkauskienė.

Pamokos metu mokiniai susipažino su pasaulinėmis inovatyvaus verslo idėjomis, išanalizavo verslo įmonių įvaizdį lemiančius veiksnius, susipažino su įmonių tipais ir jų mokesčių sistema. Mokiniai pristatė 2 savo pačių sukurtas inovatyvias verslo įmones: dietinių keksiukų kepyklą ir natūralių plaukų perukų pardavimo įmonę. Mokiniai, remdamiesi jiems pateiktais klausimais, pristatė savo įmonių veiklą įvairiais aspektais: komandos pagamino vizualinius įmonių pristatymo stendus, atnešė pavyzdinius kepinius. Po pristatymų komandų nariai uždavė vieni kitiems klausimus.

Pamokos pabaigoje buvo apibendrinta dviejų dalykų integracijos nauda. Mokiniai buvo sudominti plačiomis inovatyvių įmonių veiklos galimybėmis, tai pirmieji žingsniai jų karjeros planavimo perspektyvoje.

Pamoką stebėjo dailės disciplinų profesijos mokytoja Eliutė Briedytė Žukovskienė ir buhalterinės apskaitos ir įmonės finansų profesijos mokytoja Eglė Skaržauskienė.