• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

20180316.02018 m. kovo mėn. 12-16 d. mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitės, skirtos rašytojui, filosofui Vydūnui, renginiai, kuriuose dalyvavo 9 ir 10 klasių mokiniai, vienuoliktokai (PK-7, AK -7 gr.), dvyliktokai (SV-6, F-6 gr.).

Mokiniams tai buvo puiki proga pasidomėti Vydūno biografija, asmenybe, kūryba. Dailės klasėje veikė kūrybinės dirbtuvės, kuriose devintokai ir mokytoja Eliutė Briedytė Žukovskienė kūrė meninę kompoziciją, skirtą Vydūnui. Lietuvių kalbos kabinete buvo atliekamos įvairios užduotys, pareikalavusios ne tik literatūrinių žinių, bet ir kūrybiškumo. Pamoka “Tamsoje būti šviesa” buvo skirta režisieriaus Z.Putilovo dokumentinio filmo apie Vydūną peržiūrai ir aptarimui. Vyko diskusijos, priminusios poeto D.Kajoko mintį, kad “kelių sandūroje nušvinta tiesa”. Pajutome, kad Vydūno kūrybos temos - žmogus ir tauta, tautų ryšys, tautos siela – yra aktualios ir šiandien. Mokiniai lankėsi bibliotekoje, kurios vedėja I.Markauskienė parengė Vydūno filosofinių, grožinių, publicistinių knygų parodėlę, dvelkiančią didele pagarba tauriam kūrėjui. Renginių sumanytojos ir vykdytojos - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J.Balnienė ir gimnazijos skyriaus vedėja V.Stankevičienė.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J.Balnienė