• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20170214.02017 m. vasario 14 dieną mokyklos bibliotekoje lektorius Eduardas Goss skaitė paskaitą „Kas iš tikrųjų yra meilė?“. Ši tema įdomi ir mokiniams, ir mokytojams, nes partnerystės, meilės tema, plačiai aptariama filosofijoje, teologijoje, yra aktuali visais žmogaus gyvenimo laikotarpiais. Paskaitos metu bandėme atsakyti į įvairius klausimus: kas yra meilė, kuo šis jausmas skiriasi nuo susižavėjimo, ką reiškia žodis „Agapė“. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijose, teisingi jų atsakymai greičiausiai visai nereiškė, kad klausimai yra lengvi, bet buvo įrodymas, kad tai, ką jaunas žmogus girdi per etikos, psichologijos, literatūros ir kitas pamokas, išlieka atmintyje. Svarbu, kad vieningai pritarėme svarbiausiai lektoriaus minčiai – mylėti reikia pasiaukojamai, nesavanaudiškai, besąlygiškai, o stiprybės semtis iš tikėjimo. Smagu, kad jaunimo taip mėgstama Šv.Valentino diena prasidėjo prasmingais, gražiais pamąstymais apie tauriausią žmogaus jausmą – meilę.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Balnienė

Renginių nėra