• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

MOKYMAI pagrindinėŠių metų liepos 12-23 dienomis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje bei Panevėžio Margaritos Rimkevičienės profesinio rengimo centre buvo organizuoti “Siuvimo programinės įrangos” mokymai. Dešimties mokytojų komanda mokėsi dirbti su naujausiomis išklotinių gamybos (MGS), lekalų konstravimo (PDS) bei VSTITCHER 3D programomis.

Mokymus vedė kompetetingi, turintys ilgametę patirtį ARG Baltic darbuotojai -administracijos atstovas Ramūnas ir marketingo konsultantė Karolina bei GARMENT & TEXTILE “SEMACO” treneris ir konsultantas Yaroslav Yarish.

Dvi savaites trukę mokymai tikrai buvo labai „karšti“, tačiau įdomūs ir naudingi. Abiejų mokymo įstaigų vardu dėkojame konsultantams už kantrybę, žinias ir gerą nuotaiką mokymosi metu.

Administracija