• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

sporto svente kbpvm

2022 m. birželio 3 dieną mokiniai dalyvavo kasmetinėje sporto šventėje. Komandos emblemos, šūkiai  puikiai atspindėjo kovotojų nuotaikas. Saulėta diena įkvėpė naujiems rekordams. Gimnazistų komandos dalyvavo estafetės bėgime, žaidė mini futbolą, rungėsi šaškių turnyre, kovojo smiginio varžybose.

Šiais metais sporto šventė sutapo su saugaus eismo ir saugaus elgesio vasaros atostogų metu paskaita. Mokiniai žinias apie saugų elgesį įtvirtino dalyvaudami viktorinoje. Visiems šventėje dalyvavusiems mokiniams įteiktos atminimo dovanėlės, padėkos raštai už dalyvavimą sporto rungtyse, diplomai už iškovotas prizines vietas Kauno regiono profesinių mokyklų sporto varžybose, paskatinimai už asmeninius pasiekimus atstovaujant mokyklą.

Sporto šventės tikslas, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną  – priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, ugdyti sveiką, dvasišką, humanišką, morališkai atsakingą asmenybę.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė