• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

skelbimas i svetaine 2022 siusti

Labai džiaugiamės nuo 2022 m. balandžio 14 d. iki 2022 m. balandžio 25 d. vykusio konkurso „Mano Velykų margutis“ rezultatais. Spalvingų, meniškų, tradiciškų, originalių mokinių darbų sulaukėme daugiau kaip iš dešimties Kauno miesto ir Kauno rajono ugdymo įstaigų. Konkurso nominantai:

Spalvingiausias margutis - Justas Gaigalas, Kauno Palemono gimnazija, mokytoja Laima Dauskurtienė.

Meniškiausias margutis - Emilija Ruočkutė, Kauno Simono Daukanto progimnazija, mokytoja Rasa Rūta Pranckaitienė.

Originaliausi ir tradiciškiausi margučiai - Zapyškio vaikų dienos centro auklėtiniai, Zapyškio bendruomeninių paslaugų centras, direktorė Jolanta Marija Malinauskaitė.

Daugiausia patiktukų Facebook platformoje surinkęs margutis - Liepa Vazgytė, Kauno Palemono gimnazija, mokytoja Laima Dauskurtienė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems konkurso dalyviams ir linkime nepamiršti lietuviškų švenčių tradicijų.

Konkurso organizatoriai