• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

Netradicine pamoka

2022 m. gegužės 5d. 9 bei 10 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje integruotoje geografijos, istorijos ir etikos pamokoje „Kaunas - Europos kultūros sostinė“, kurios metu buvo lankomi miesto istoriniai ir kultūriniai objektai. Mokytojos Ilona Urbonienė ir Laima Šližytė daugiausia dėmesio skyrė kultūros sostinės tematikai. Pristatė laikinąją sostinę garsinančius renginius.

Mokiniai lankėsi Kauno kultūros centro tekstilės studijos „Gijų sodai" kūrybinėse dirbtuvėse – „Mitinio Žvėries kilimas“. Edukacinių programų ir parodų kuratorė Agnietė Janušaitė -Vitkūnienė ir etikos mokytoja Sigita Grigaliūnienė supažindino su mitinio kilimo idėjos atsiradimo istorija, paslaptingo kilimo autoriais, atsakė į mokinių klausimus.

Ši netradicinė pamoka praplėtė mokinių žinias apie Kauną – kultūros sostinę ir suteikė galimybę prisiliesti prie mitinių dalykų, kuriuos kuria visi mylintys laikinąją sostinę.

Mokytojos I. Urbonienė, L. Šližytė ir S. Grigaliūnienė