• KVIEČIAME MOKYTIS! Vasaros priėmimas nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 5d.

• Prašymai pildomi internetu: https://bp.lamabpo.lt/

• Mokslas nemokamas, socialinės garantijos, transporto lengvatos, stipendija, bendrabutis

• KITŲ MOKYKLŲ 9-11 klasių mokiniams – pasirenkamieji moduliai

• Nereglamentuotas išsilavinimas: siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa

ugdymo karjerai diena kbpvm

2022 m. balandžio 14 dieną mokykloje lankėsi Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai. Mokykloje ruošiamas specialybes, mokyklos veiklą ir karjeros galimybes pristatė buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė. Išsamiai aptarti mokykloje ruošiamų specialybių privalumai, mokyklos tradiciniai renginiai, tarptautiniai projektai, socialinės garantijos. Mokiniai mokomosiose dirbtuvėse tiesiogiai galėjo „prisimatuoti“ vizualinės reklamos gamintojo profesiją. Profesijos mokytojai Rūta Tamošiūnienė ir Tadas Janulevičius svečiams pravedė technologines pamokas ,,Reklaminio firminio suvenyro (ženklelio) gamyba“ ir „Velykinio kiaušinio marginimas Corel Draw programa“.

Manome, kad padėjome mokiniams, nes kiekvienas jaunas žmogus svarsto ir kuria ateities planus, ieškodamas tinkamiausio sprendimo planuojant savo karjerą.

Mokyklos informacija